Altered Carbon Dizi Konusu

Altered Carbon Dizi Konusu

Kitap uyarlaması olan Altered Carbon izleyeceğinin beğenisini çoktan kazandı. Hiç izlememiş olanları ise harika dakikalar bekliyor. Ölüme karşı savaşımız çokta eski bir konu değil aslına bakarsınız. Simyacılardan bu yana aradığımız bir yol. 300 yılın ardından bu gerçekleşiyor ve ölüler diriltile biliyor. Olay burada başlıyor geçen 300 yılın ardından toplum bilinci tamamen değişmiş. Başka bir bedene geçiş mümkün hale gelmiştir. Takeshi Kovacs ise bu olayları birbirine bağlayan en önemli karakter. Bilinci yüzyıllar boyunca buz içinde saklanıyor ve bu deneyimli asker, sonunda uyandırılıyor.

Dizinin yıldızları ise James Purefoy, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry gibi ünlü oyuncular. Yönetmen koltuğunda ise hepimizin yakından tanıdığı Leate Kalogridis bulunuyor.

Altered Carbon Neden İzlenmeli?

Geleceği meraklı mısınız? Eğer meraklıysanız daha fazla vakit kaybetmeden bu diziyi izlemeye başlayın. Ben meraklıyım ama yine de kötü bir yapım izlemek istemiyorum diyorsanız. Korkmanıza gerek yok Netflix’den bahsediyoruz burada. Geçen 300 yılda insan ruhunu, belleğini disklere kaydetmek mümkün oluyor. Bu sayede ölümsüz olan insanoğlu istediği bedene transfer edilebiliyor. Ölümün rafa kaldırdığı bu teknoloji çağında sizi sınırsız macera bekliyor. Her birine aşık olabileceğiniz karakterle ev sahipliği yapan bu dizi sizlere 60 dakikalık bir heyecan sunuyor. Dizi şimdiden en çok takip edilenler arasında girdi. Sizde Altered Carbon’a bir şans verin pişman olmayacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir