Lost in Space Dizi Konusu

Lost in Space Dizi Konusu

Netflix harika bir yapıtla geliyor. Nisan ayında yayına girecek olan Lost in Space 1965 yapım dizinin günümüze uyarlaması. Yeni bir gezegende koloni kurmak için seçilen Robinson ailesinin başına gelenleri konu alıyor.

Dizi günümüzden 30 yıl sonra artık uzayda kolonileşmenin mümkün olduğu zamanlara götürüyor bizleri. Robinson ailesi ise aldıkları eğitim sonucunda koloni kuracak ilk ailelerden, onları bekleyen büyük bir macera var. Tam hedef gezegene giderken, yaşanılan aksaklık sonucu bilinmeyen bir gezegene düşen Robinson ailesi, burada hayatta kalmak için yeni dostlar edinmek zorundalar.

Dizinin başrolü Toby Stephens karşımıza astrofizikçi ve ve keşif komutanı olarak çıkacak. Molly Parker ise bizim korkusuz mühendisimiz.

Lost in Space Ne Zaman Yayımlanacak

Netflix’in önderliğinde Lost in Space 13 nisanda 10 bölüm olarak yayımlanacak. Bu harika baş yapıtı şimdiden bekleyen bir çok izleyici var. Heyecan ve aksiyonun bir an durmadığı, uzayın derinliklerini keşfedeceğiniz bu dizi bilim kurgu dizileri arasında baş yapıt olacak gibi duruyor.

En güzel yanı ise bir anda dizi bitirmeyi sevenler için olacak. Dizinin yayımlandığı gün kendinize hızlı maraton hazırlayarak. Gün içinde hızlıca bitirebilir bu sayede hiç bir spoiler yemeden keyifle ikinci sezonu beklemeye koyulabilirsiniz. Uzaya ve bilim kurguya ve heyecana tutkun olanlar bu diziyi kaçırmaması gerek. Bizden söylemesi tüm bekleyenlere sabır diliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir