Vis a Vis Dizi Konusu

Vis a Vis Dizi Konusu

Macarena Ferreiro patronuna aşık olan genç bir kadındır. Buraya kadar her şey normal gözüküyor olabilir fakat bu dizide karşılaşacaklarınız. Öyle sıradan şeyler değil her aşk suistimal edilebilecek bir gerçektir. Burada ise Macarena Ferreiro zimmetine para geçirme suçundan hapse düşer. 7 yıl boyunca hapis cezasına çarptırılan Macarena Ferreiro hayatını konu alıyor. Dünya çapında bir çok aday gösterilmiş olan bu ispanyol yapımı dizinin baş rol oyuncuları ise Maggie Civantos, Berta Vázquez, Alba Flores gibi ünlüm isilmer. Vis a vis’in imdb puanı 8,2 olmakla birlikte bu yıl 3.sezonu yakında başlayacaktır. Dizini bir çok seveni şimdiden heyecanlı bir bekleyiş halinde nefeslerini tutmuş durumda.

Vis a Vis Neden İzlenmeli?

Hapishane konulu dizileri seviyorsanız sırf bu yüzden bile izleyebilirsiniz. Fakat güçlü bir kadının başına gelenler karşısında ne yapabileceğini görmek istiyorsanız. Macarena Ferreiro başına gelenlere karşı ayakta duruşunu intikamın ve aşkın doruklarda yaşandığı bu diziyi kesinlikle izlemelisiniz.

İspanyol dizi sektörünün adını dünyaya duyuran bu yapım 53 dakika boyunca size mükemmel görüntüler sunacak ayrıca dil geliştirmek için mükemmel bir fırsat olduğu söylemeden geçmeyelim. İspanyolca seviyenizi test edebilmek için bile bu diziyi izleyebilirsiniz yahut ispanyolcanızı geliştirmek için. Hadi durmayın güçlü kadının mücadelesine ortak olun insan psikolojinin derinliklerini keşfedin. Vis a vis’in harika manzaralara şahit tanık olun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir